Snažia schudnúť S nízkokalorickou Diétou Plán? – Lepšie Riešenie pre Váš Diétny Plán

úbytok hmotnosti u mužov

Chudnutie má veľmi jednoduchý princíp. Je to buď budete konzumovať menej kalórií, alebo budete spaľovať viac kalórií. Tieto dve metódy sú jednoduché spôsoby, ako dosiahnuť chudnutie. Ale ak sa snažíte schudnúť s nízkokalorickou diétou plán, ale nemajú veľa úspechov, potom som sa lepšie riešenie pre vás.

Veľa populárne diéty na chudnutie plány radia, aby ste si vyžadujú obmedzenie kalórií. Ale nemusíte ísť do extrému s kalórií a redukcia. Väčšina z týchto diétnych plánov poskytujú spoločné pravidlo, cut off kalórií na úroveň, že sa to nedá obstarávať už telesných potrieb.

Uviesť príklad, nech nás má 1000-kalorické diéty. S takým obmedzeným kalórií za celý deň, energia, ktorá tento plán môže poskytnúť bude stačiť len pre ľudí bez toho, aby niečo urobiť všetko pre svoj deň. Ale ak máte cvičenie alebo niektoré iné namáhavej fyzickej aktivity, tento plán nebude fungovať alebo či bude fungovať len na krátku dobu. Je to jednoducho nie je možné dlhodobý plán.

Pokiaľ kalórií obmedzenia, ktorých sa to týka, potrebujete poradiť so svojím lekárom, aby vám súhlas s určitým diétny plán. Bez ohľadu na dôvod pre obmedzenie kalórií, mali by ste nikdy nižší kalorický príjem na dlhý čas. V skutočnosti, prechádza veľmi obmedzené spotrebu kalórií za 3 po sebe nasledujúcich dní môže byť veľmi nebezpečné pre vaše zdravie. To môže viesť k nedostatku základných živín, ktoré telo potrebuje pre správne fungovanie.

Namiesto nízkokalorických diéta plán, ktorý musíte implementovať každý deň, prečo nie vyskúšať pôst len 24 hodín? Odporúča sa, aby ste to raz týždenne, ak chcete schudnúť. Môžete skúsiť pôst, len s kvapaliny s nula kalórií, od 8 hod do 8 hod. nasledujúceho dňa. Tento koncept vám umožní schudnúť viac efektívne, bez nutnosti vyberte si potraviny alebo počítať kalórie. Je to lepšie riešenie, ako váš dlhodobo nízka kalorická diéta plán.

admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *